Access To Language Studies

Access to Language Studies, 12-18 yaş arası öğrencilerin kültürel alışverişini vurgulamak amacıyla İngilizce dil kursları konusunda uzmanlaşmıştır . ATLS, ABD’nin heyecan verici yerlerinde, uluslararası öğrencilere yüksek kaliteli programlar sunmaktadır..

En popüler programlardan bazıları:

Dil artı Etkinlikler , Dil artı Spor ve Özel Lise Yerleştirme programları

Programlar, öğrencilerin Amerikan kültürünü ilk elden tecrübe ederken İngilizce konuşma yeteneğini geliştirmelerini sağlar.

Tüm dünyadan gelen öğrenciler , yeni arkadaşlar edinirler ve eğlenceli ve unutulmaz bir eğitim ve kültür deneyimi yaşarlar. Programlar Boston Bentley Üniversitesi ve San Diego’da San Diego State Üniversitesinde yer alırlar. Programlar temmuz ve ağustos aylarında 2, 3 ya da 4 hafta sürerler. Dil programında haftada 15 saat İngilizce dersi vardır ve öğretmenler nitelikli ESL öğretim görevlileridir. Kampüs etkinlikleri ve ilgi çekici müzeler , plajlar , alışveriş merkezleri , ve favori turistik alanlar gibi ilgi yerlere kampüs dışı geziler düzenlenir. Bu faaliyetlere ek olarak, öğrenciler aynı zamanda Disneyland , Universal Studios , New York, Niagara Şelalesi gibi yerlere düzenlenen gezilere isteğe bağlı olarak katılabilir.

Daha fazla bilgi için ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefonla bilgi alabilirsiniz.