English Language Academy, 24 yıl önce kurulmuş, FELTOM ve LSI akrediteli kurucu üyesidir. ELA şu anda Malta’daki ilk ve tek TOEFL IBT Online test merkezidir. Sliema’nın güzel sahil şeridi ve kayalıkları, plaj , kafe ,alışveriş merkezi ,ana otobüs güzergahı ve Valletta feribotundan birkaç dakika uzaklıktadır.

Sliema St.Julians’a yakındır . Gruplar küçük ve uluslararası öğrencilerden oluşmaktadır. Grup ve bireysel dersler 4 yaşından itibaren , her yaştan öğrenciler için mevcuttur. Tüm öğretmenler tamamen nitelikli ve deneyimlilerdir. Birçok anadili İngilizce olan öğretmen vardır.

Sunulan kurslar : Günlük İngilizce / İş İngilizcesi / Günlük İngilizce + İş veya sınav kursu / Özel Amaçlı İngilizce / Kişiselleştirilmiş Genel / Özel İngilizce / TOEFL , IELTS ve Cambridge kursları.

Gruplara uygun paket seçenekleri de mevcuttur. Tüm konaklama türlerinin yanı sıra havaalanı transferleri,birçok aktivite programı ve birkaç ücretsiz aktivite sunulmaktadır. Öğrenciler için ücretsiz internet ve WiFi mevcuttur. Öğrencilerin ayrıca okula yürüme mesafesinde özel plaja erişimi vardır.

Daha fazla bilgi için ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefonla bilgi alabilirsiniz.