KANADA’DA EĞİTİM

Yurt Dışı Eğitimde Doğru Adres !
Yurt Dışı Eğitimde Doğru Adres !

Kanada’da dil, üniversite eğitimi ve staji hedefleyenler icin genis servis yelpazemiz bulunmaktadır. Sizin okul başvurunuzun her aşamasında, en hızlı ve güvenli sekilde işlemlerinizi yürütüyoruz ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Yüksek eğitim kalitesiyle ön plana çıkan Kanada uluslararası öğrencilere güvenli ve ekonomik eğitim seçenekleri sunuyor. Ülke, eğitime ayırdığı bütçe itibariyle dünya sıralamasında en ön sıralarda yer alır. Kanada’da sunulan eğitim programlarının uluslar arası öğrenciler için maliyeti ortalama 8,500-15.000 Kanada Doları arasında değişmektedir. Seçeceğiniz programa ve eyalete bağlı olarak bu rakamda değişiklikler olabilir.Kanada’da alacağınız diplomalar dünyanın her yerinde tanınmakta olup kariyer hedeflerinize uygun programlar ile hem akademik hem de pratik amaçlı eğitim seçenekleri sunuluyor.

Yurt Dışında Eğitime - Via Inter ile başlayın !
Yurt Dışında Eğitime – Via Inter ile başlayın !

VIA INTERNATIONAL İLE YURTDIŞI DAHA KOLAY

EĞİTİM SEÇENEKLERİ


Üniversiteler; Kanada üniversitelerinin büyük bir çoğunluğu devlet üniversitesi olduğundan bölge ve okunulan bölüm ne olursa olsun verilen eğitimin yüksek kalitesi değişmemektedir. Not ortalaması ve yeterli İngilizce ya da Fransızca bilgisi başvuruların değerlendirilmesindeki en önemli iki kriterdir. Başvuru koşulları okullara ve programlara göre değişiklik gösterir.
Üniversite Kolejleri: Bu okullar iki türlü eğitim imkanı sunar; dört senelik akademik programlar ya da mesleğe ve iş dünyasına yönelik teoriden çok pratik ağırlıklı programlar sunarlar. Eğitim kalitesi açısından üniversiteler ile aralarında bir fark bulunmaz ancak program seçenekleri üniversitelere kıyasla daha kısıtlıdır. Ayrıca yüksek lisans programları çok kısıtlı bölümlerde sunulur.
Community Colleges / Teknik okullar (Devlet okulları): 1-3 yıl arasında değişen sürelerde diploma ve sertifika programları sunan yüksek ve teknik okullardır. Bu okullar sunulan sertifika ve diploma programları post secondary (lise sonrası) ve post graduate (yüksek eğitim sonrası) alanlarında sunulur. CO-OP (oku-çalış) seçeneği sayesinde öğrenciler okudukları süre içerisinde çalışarak profesyonel iş deneyimi kazanma şansına sahip olurlar. Bu çalışma dönemi ücretli ya da ücretsiz olabilir. Bu okullar bazı spesifik alanlarda 4 yıllık lisans programları da sunarlar.
Kariyer Kolejleri: Eyaletler tarafından onaylı ve sürekli denetlenen, mesleğe yönelik özel teknik ve meslek okullarıdır. Spesifik alanlarda uzmanlaşmak isteyen öğrencilere pratik yapma imkanı da sağlayan özel okullardır.
ESL / FSL Programları ( İngilizce ve Fransızca dil okulları): Dil eğitimi üniversiteler, kolejler ya da özel dil okulları bünyesinde alınabilir

VIA INTERNATIONAL İLE YURTDIŞI DAHA KOLAY

Ücretsiz danışmanlık hizmeti alın!
Yurtdışında katılmak istediğiniz dil eğitimi programlarıyla ilgili verdiğimiz tüm danışmanlık hizmetleri ücretsizdir. Tüm işlemlerinizi hiç bir ücret ödemeden kolayca ve keyifli bir şekilde halledebilirsiniz.

Tüm işlemlerinizi evinizden halledin!
Kayıt işlemlerinizin tümünü ofisimize uğramanıza bile gerek kalmadan telefon, e-mail ve kargo aracılığı ile kolayca ve yorulmadan halledebilirsiniz. Kullandığımız teknolojiler sayesinde, sizlere konfor sağlayan bu hizmeti eksiksiz sunabiliyor olmaktan mutluyuz.

 

VIA INTERNATIONAL ile Kanada ‘da İngilizce programlara katılarak yararlanacağınız ücretsiz hizmetler:

İndirimli okullardan haberdar etme
Tüm okullarımızın promosyonlarından ve indirimli fiyatlarından sizleri anında haberdar edip, bu indirimlerden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Uygun okul, ülke ve şehir seçiminde yardım
Yılların tecrübesi ve özenli servisimizle size en uygun, okul, ülke ve şehir seçimi konusunda en doğru tercihi yapabilmeniz için ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Çevrenizde sözü edilen 2-3 şehir ve 3-5 okul yerine, size sunabileceğimiz alternatif onlarca seçkin okul arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Kanadayı Seviyoruz
Kanadayı Seviyoruz

Okul Başvurusu
VIA INTERNATIONAL tercihlerinize göre belirlediğiniz okula başvurunuzun yapılması, ön kayıt işlemlerinizin tamamlanması, gerekli evrakların getirtilmesi gibi işlemlerin tümünü yapar.

Konaklamaya destek
Okulların sundukları çeşitli konaklama alternatifleri ile ilgili bilgilendiriyor, istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanına yerleşiminizi yapıyoruz.

Vize Başvurusu
Vize konusunda tecrübeli danışmanlarımızla sizden ekstra hiçbir ücret talep etmeden, dosyanızın eksiksiz hazırlanmasını sağlıyor ve sizi vize görüşmesine hazırlıyoruz.
Ekonomik uçak bileti temininde destek
Programınızın olduğu merkeze en yakın havaalanına, en ekonomik fiyatlarla uçmanızı sağlıyor, bilet rezervasyonunuzdan kadar her türlü danışmanlık hizmetini ücretsiz veriyoruz.
VIA INTERNATIONAL İLE YURTDIŞI DAHA KOLAY
Yurtdışında eğitim başvurusu için bizimle temasa geçiniz.

Yeni hayatınıza ve projelerinize köprü olmak için varız…

Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Bilgi için adresimiz info@via-inter.com