MALTA’DA EĞİTİM

Akdeniz’in bu güzel denizli sevimli adasının insanlarının sıcaklığı size memleketinizi aratmayacaktır.

Malta takımadaları 3 adadan oluşur: Malta, Gozo ve Comino. Takımadalar arasında en büyüğü olan Malta 246 km², Gozo 68 km² ve Comino 2 km² yüzölçümüne sahiptir.

MALTA'DA EĞİTİMİ VIA INTERNATIONAL İLE ALIN !
MALTA’DA EĞİTİMİ VIA INTERNATIONAL İLE ALIN !

Malta adaları birer açık hava müzesine benzetilmektedir. Bu adaları diğerlerinden farklı kılansa, buralarda tarihin izlerinin hala görünüyor olmasıdır. Bu adalarda tarihin derinliklerine dalıp St Paul’un ayak izlerini ya da St John şövalyelerinin Hıristiyanlığı savunmak için mücadele ettikleri yerleri görebilirsiniz.

Nüfusu 410,000 civarındadır ve 31,000 kadarı Gozo’da yaşamaktadır. Comino’da ise sadece az miktarda çiftçi bulunmaktadır. Yaz aylarında nüfus birkaç kat artmaktadır.

Özellikle Avrupalı turist ve lisan öğrencilerinin tercih ettiği bu adanın 30’u aşkın özel okulu vardır. 1996 yılından bu yana tüm dil programları Eğitim Bakanlığı’nın denetimine alınmıştır. Malta adası bir eğitim ve turizm adası olma yolundadır.

Malta’ya gittiğinizde ada turuna katılabilir, tarihi yerleri gezebilir, yeni bir spor öğrenebilirsiniz, günün sonunda gece hayatına girmek için hala zamanınız kalır. Malta’nın en büyük avantajlarından biri de belki de budur.

Malta, 1814 yılında İngiltere sömürgesine girmiş ve 21 Eylül 1964 yılında bağımsızlığını ilan etmiştir. Malta’da İngiliz kuvvetleri 31 Mart 1979 tarihine kadar varlıklarını korumuşlardır.

Ücretsiz danışmanlık hizmeti alın!
Yurtdışında katılmak istediğiniz dil eğitimi programlarıyla ilgili verdiğimiz tüm danışmanlık hizmetleri ücretsizdir. Tüm işlemlerinizi hiç bir ücret ödemeden kolayca ve keyifli bir şekilde halledebilirsiniz.

Tüm işlemlerinizi evinizden halledin!
Kayıt işlemlerinizin tümünü ofisimize uğramanıza bile gerek kalmadan telefon, e-mail ve kargo aracılığı ile kolayca ve yorulmadan halledebilirsiniz. Kullandığımız teknolojiler sayesinde, sizlere konfor sağlayan bu hizmeti eksiksiz sunabiliyor olmaktan mutluyuz.

MALTA'DA EĞİTİMİ VIA INTERNATIONAL İLE ALIN !
MALTA’DA EĞİTİMİ VIA INTERNATIONAL İLE ALIN !

VIA INTERNATIONAL ile Malta ‘da İngilizce programlara katılarak yararlanacağınız ücretsiz hizmetler:

İndirimli okullardan haberdar etme
Tüm okullarımızın promosyonlarından ve indirimli fiyatlarından sizleri anında haberdar edip, bu indirimlerden yararlanmanızı sağlıyoruz.
Uygun okul, ülke ve şehir seçiminde yardım
Yılların tecrübesi ve özenli servisimizle size en uygun, okul, ülke ve şehir seçimi konusunda en doğru tercihi yapabilmeniz için ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Çevrenizde sözü edilen 2-3 şehir ve 3-5 okul yerine, size sunabileceğimiz alternatif onlarca seçkin okul arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.
Okul Başvurusu
VIA INTERNATIONAL tercihlerinize göre belirlediğiniz okula başvurunuzun yapılması, ön kayıt işlemlerinizin tamamlanması, gerekli evrakların getirtilmesi gibi işlemlerin tümünü yapar.

Konaklamaya destek
Okulların sundukları çeşitli konaklama alternatifleri ile ilgili bilgilendiriyor, istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanına yerleşiminizi yapıyoruz.

Vize Başvuruları , Merkezimizden Gerçekleştirilmektedir
Vize Başvuruları , Merkezimizden Gerçekleştirilmektedir

Malta Vize Başvurusu


Vize konusunda tecrübeli danışmanlarımızla sizden ekstra hiçbir ücret talep etmeden, dosyanızın eksiksiz hazırlanmasını sağlıyor ve sizi vize görüşmesine hazırlıyoruz.

Ekonomik uçak bileti temininde destek
Programınızın olduğu merkeze en yakın havaalanına, en ekonomik fiyatlarla uçmanızı sağlıyor, bilet rezervasyonunuzdan kadar her türlü danışmanlık hizmetini ücretsiz veriyoruz.

Yurtdışında eğitim başvurusu için bizimle temasa geçiniz.

Yeni hayatınıza ve projelerinize köprü olmak için varız…

Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Bilgi için adresimiz info@via-inter.com