İNGİLTERE’DE EĞİTİM

İngiltere, seçkin eğitim kurumları ve köklü eğitim sisteminin yanı sıra, zengin tarihi, geleneksel yaşam tarzı, farklı kültürüyle İngilizce öğrenmek isteyen binlerce yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.. “Dünya Başkenti” unvanıyla bilinen Londra, yüzlerce yıllık akademik geleneğin beşiği Cambridge ve Oxford , Bournemouth ve Brighton, İngilterede eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği şehirlerin başında gelmektedir.

İngiltere'de eğitim almak istiyorsanız , doğru adrestesiniz !
İngiltere’de eğitim almak istiyorsanız , doğru adrestesiniz !

İngilterede dil eğitimi sunan 2500 den fazla dil okulu bulunmaktadır. Bu okullardan 400 kadarı British Council (İngiliz Kültür Heyeti) onayına sahiptir ve söz konusu okulların eğitim standardı, konaklama seçenekleri, sosyal imkanları periyodik olarak denetlenmektedir. Temsilciliğini yaptığımız İngiltere okullarının tamamı British Council onaylıdır.

Ücretsiz danışmanlık hizmeti alın!
Yurtdışında katılmak istediğiniz dil eğitimi programlarıyla ilgili verdiğimiz tüm danışmanlık hizmetleri ücretsizdir. Tüm işlemlerinizi hiç bir ücret ödemeden kolayca ve keyifli bir şekilde halledebilirsiniz.

Tüm işlemlerinizi evinizden halledin!
Kayıt işlemlerinizin tümünü ofisimize uğramanıza bile gerek kalmadan telefon, e-mail ve kargo aracılığı ile kolayca ve yorulmadan halledebilirsiniz. Kullandığımız teknolojiler sayesinde, sizlere konfor sağlayan bu hizmeti eksiksiz sunabiliyor olmaktan mutluyuz.

VIA INTERNATIONAL ile İngiltere ‘de İngilizce programlara katılarak yararlanacağınız ücretsiz hizmetler:

İndirimli okullardan haberdar etme
Tüm okullarımızın promosyonlarından ve indirimli fiyatlarından sizleri anında haberdar edip, bu indirimlerden yararlanmanızı sağlıyoruz.

 

Uygun okul, ülke ve şehir seçiminde yardım
Yılların tecrübesi ve özenli servisimizle size en uygun, okul, ülke ve şehir seçimi konusunda en doğru tercihi yapabilmeniz için ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Çevrenizde sözü edilen 2-3 şehir ve 3-5 okul yerine, size sunabileceğimiz alternatif onlarca seçkin okul arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Mutlu öğrenciler - İngiltere'de !
Mutlu öğrenciler – İngiltere’de !

İngiltere Okul Başvurusu


VIA INTERNATIONAL tercihlerinize göre belirlediğiniz okula başvurunuzun yapılması, ön kayıt işlemlerinizin tamamlanması, gerekli evrakların getirtilmesi gibi işlemlerin tümünü yapar.

Konaklamaya destek
Okulların sundukları çeşitli konaklama alternatifleri ile ilgili bilgilendiriyor, istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanına yerleşiminizi yapıyoruz.
Vize Başvurusu
Vize konusunda tecrübeli danışmanlarımızla sizden ekstra hiçbir ücret talep etmeden, dosyanızın eksiksiz hazırlanmasını sağlıyor ve sizi vize görüşmesine hazırlıyoruz.

Ekonomik uçak bileti temininde destek
Programınızın olduğu merkeze en yakın havaalanına, en ekonomik fiyatlarla uçmanızı sağlıyor, bilet rezervasyonunuzdan kadar her türlü danışmanlık hizmetini ücretsiz veriyoruz.
Yurtdışında eğitim başvurusu için bizimle temasa geçiniz.

Yeni hayatınıza ve projelerinize köprü olmak için varız…

Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Bilgi için adresimiz info@via-inter.com