AVUSTRALYA’DA EĞİTİM

Avustralya’nın okulları, yüksekokulları ve üniversiteleri her yıl artan sayıda uluslararası öğrenci kabul etmektedir. Geçtiğimiz senelerde Avustralya’da okuyan yabancı öğrenci sayısı 130.000’i aşıyordu. Adalarda okuyan öğrencileri de hesaba katarsak, bu sayı 160.000’i bulmaktadır.

VIA INTERNATIONAL İLE YURTDIŞI DAHA SAĞLIKLI VE DAHA KOLAY !
VIA INTERNATIONAL İLE YURTDIŞI DAHA SAĞLIKLI VE DAHA KOLAY !

Avustralya eğitiminin sağladıkları:


 

Yüksek standartta, uluslararası tanınan diplomalar
Uygun eğitim ve yaşam masrafları ( ABD ve Ingiltere’den oldukça düşüktür)
Güvenli, sıcakkanlı ve enerjik bir ortam
Geniş kapsamlı dil ve belli başlı bilim dallarında teknik, lisans ve yüksek lisans programları


 

– Avustralya’da bulunan kurumlar öğrencilerinin kültürel ve dini ihtiyaçlarına duyarlıdır, ve yeni ortamlarına uyum sağlamalarında destek olurlar
– Avustralya suç ve politik huzursuzluğun en düşük düzeyde olduğu, güvenli bir ortam sağlar
– Avustralya dünyanın en uyumlu çok kültürlü toplumlarından olup, insanlarımız sıcakkanlı, açık fikirli ve cana yakındır
– Öğrencilerin eğitim gördükleri süre içerisinde, çalışma olanakları da vardır. Okul dönemleri boyunca haftada 20 saat, tatillerde tam gün çalışabilirler. – Öğrenciler eğitim görmeye başlar başlamaz çalışma izni kazanmış olurlar.
– Avustralya kanunları yabancı öğrencilere sunulan kursların yüksek standartta olmasını temin eder ve kurs ücretlerini garanti altında tutar. Yabancı öğrencilere yönelik kursların mutlaka onaylı ve kayıtlı olmaları gerekmektedir.

Kaliteli Eğitim
Avustralya üniversitelerinin, meslek okullarının ve diğer okulların en önemli özelliklerinden biri araştırma konusunda ulaşılan yüksek standart ve çeşitliliktir.

VIA INTERNATIONAL İLE YURTDIŞI DAHA SAĞLIKLI VE DAHA KOLAY !

Avustralya’da araştırmanın gücü:


– Merak uyandıran, stratejik araştırmalara odaklanma
– Önemli para miktarlarının rekabetçi bir ortamda tüm üniversitelere dağılması
– Çok çeşitli para kaynakları
– Endüstri, bilim kuruluşları ve üniversiteler arasında işbirliğine verilen önemden gelir.
İşverenler Avustralya’da öğrenim görmüş kişilerde hem mükemmel İngilizce bilgisi hem de daha bağımsız ve stratejik düşünce sahibi bir karakter bulurlar. Öğrenciler öğrenimleri boyunca hocaları ile yakın bir ilişki içerisinde olup, az öğrenciye çok hoca sayısının sağladığı avantajları tadarlar.
Avustralya’da aldığınız diploma size hayatınızda o bir adım öncülüğü verecektir. Modern özellikler ve tüm teknolojik yeniliklerle donanmış kampusler Avustralya’da okuduğunuz süreci unutulmaz bir tecrübeye dönüştürecektir.

VIA INTERNATIONAL İLE YURTDIŞI DAHA SAĞLIKLI VE DAHA KOLAY !
VIA INTERNATIONAL İLE YURTDIŞI DAHA SAĞLIKLI VE DAHA KOLAY !

Ücretsiz danışmanlık hizmeti alın!
Yurtdışında katılmak istediğiniz dil eğitimi programlarıyla ilgili verdiğimiz tüm danışmanlık hizmetleri ücretsizdir. Tüm işlemlerinizi hiç bir ücret ödemeden kolayca ve keyifli bir şekilde halledebilirsiniz.

Tüm işlemlerinizi evinizden halledin!
Kayıt işlemlerinizin tümünü ofisimize uğramanıza bile gerek kalmadan telefon, e-mail ve kargo aracılığı ile kolayca ve yorulmadan halledebilirsiniz. Kullandığımız teknolojiler sayesinde, sizlere konfor sağlayan bu hizmeti eksiksiz sunabiliyor olmaktan mutluyuz.

VIA INTERNATIONAL İLE YURTDIŞI DAHA SAĞLIKLI VE DAHA KOLAY !

VIA INTERNATIONAL ile Avustralya ‘da İngilizce programlara katılarak yararlanacağınız ücretsiz hizmetler:

İndirimli okullardan haberdar etme
Tüm okullarımızın promosyonlarından ve indirimli fiyatlarından sizleri anında haberdar edip, bu indirimlerden yararlanmanızı sağlıyoruz.

VIA INTERNATIONAL İLE YURTDIŞI DAHA SAĞLIKLI VE DAHA KOLAY !


 

Uygun okul, ülke ve şehir seçiminde yardım
Yılların tecrübesi ve özenli servisimizle size en uygun, okul, ülke ve şehir seçimi konusunda en doğru tercihi yapabilmeniz için ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Çevrenizde sözü edilen 2-3 şehir ve 3-5 okul yerine, size sunabileceğimiz alternatif onlarca seçkin okul arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Okul Başvurusu
VIA INTERNATIONAL tercihlerinize göre belirlediğiniz okula başvurunuzun yapılması, ön kayıt işlemlerinizin tamamlanması, gerekli evrakların getirtilmesi gibi işlemlerin tümünü yapar.

Konaklamaya destek
Okulların sundukları çeşitli konaklama alternatifleri ile ilgili bilgilendiriyor, istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanına yerleşiminizi yapıyoruz.
Avustralya Vize Başvurusu
Vize konusunda tecrübeli danışmanlarımızla sizden ekstra hiçbir ücret talep etmeden, dosyanızın eksiksiz hazırlanmasını sağlıyor ve sizi vize görüşmesine hazırlıyoruz.

Ekonomik uçak bileti temininde destek
Programınızın olduğu merkeze en yakın havaalanına, en ekonomik fiyatlarla uçmanızı sağlıyor, bilet rezervasyonunuzdan kadar her türlü danışmanlık hizmetini ücretsiz veriyoruz.

VIA INTERNATIONAL İLE YURTDIŞI DAHA SAĞLIKLI VE DAHA KOLAY !

Yurtdışında eğitim başvurusu için bizimle temasa geçiniz.

Yeni hayatınıza ve projelerinize köprü olmak için varız…

Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Bilgi için adresimiz info@via-inter.com