European School of English – Eaquals, IALC ve Quality English tarafından akredite edilmiş ve tanınmıştır. ESE, büyük ve modern bir okuldur. 60 havalandırmalı sınıfıi bir kütüphanesi, bir kitapçısı, öğrenci merkezi, cafe/restaurantları, bilgisayar laboratuvarları, ev-içi barınma olanakları ve ev-içinde ve kampüsün tamamında ücretsiz WiFi olanağını bünyesinde bulundurur. Okul, St. Julians’tadır.

ESE-Ergin programları: Kısa ve uzun dönem genel İngilizce, özel ders, iş İngilizcesi, mini sınıflar, 50+ programı, Akademik kurs, sınav hazırlıkları (IELTS, Cambridge, TOEFL iBT), Üniversite Öncesi Yılı, CTH Turizm ve Hotelcilik Sertifikası ve Diploma Kursları ve iş yerleştirme / staj programları.

Gençlik programları: genç öğrenciler programı, kolej kamp programı, gençlik kulübü programı, genç erginler programı, Milan gençlik Spor ve İngilizce kampı.

ESE geniş çaplı barınma seçenekleri sunmaktadır. Host aileler, ev içi kalmalar, paylaşımlı daireler ve oteller bunlardan bazılarıdır. Öğrenci servisi 7/24 hizmettedir, tüm kurslar ve aktiviteler ESE tarafından organize edilmektedir ve öğrenciler kalma sürelerince diledikleri zaman katılabilirler.

Daha fazla bilgi için ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefonla bilgi alabilirsiniz.