VIA INTERNATIONAL ile yurtdışı ingilizce kursları size son derece başarılı bir eğitim programının yanısıra inanılmaz kaliteli bir boş zaman etkinlikleri paketi sunmaktadır. Öğrencilerimizin gittiği Yurtdışı ingilizce kurslarımızda, yurtdışındaki boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirme özgürülüğüne sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

VIA INTERNATIONAL  size yurtdışında eğitim ile ilgili bir çok alanda kaliteli ve güvenilir akademik danışmanlık hizmeti sunuyor. Sizi de başarılı referanslarımız arasında görmekten çok mutlu olacağız.

Yurt dışı eğitimde doğru adres !
Yurt dışı eğitimde doğru adres !

VIA INTERNATIONAL Yurtdışı Eğitim ve Akademik Danışmanlık Hizmetleri 2005 yılında kurulmuş olup, yurtdışında eğitim almak isteyen adaylara profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. VIA INTERNATIONAL  kurulduğu günden günümüze kadar pek çok alanda akademik danışmanlık üzerine kapsamlı çalışmalar yapmış, verdiği hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile takdir edilmiştir.

Kurucuları eğitimci  ve yurtdışında yıllarca yaşamış olan VIA INTERNATIONAL, günümüzün globalleşen dünya koşullarında, ülkemizin gerçekleri ve öğrencilerimizin ihtiyaç ve potansiyellerine uygun olarak yurtdışı eğitim çözümleri üretmiş, bugüne kadar binlerce öğrencinin değişik programlarla yurtdışına eğitim, kariyer ve kültürel değişim programlarına başarıyla katılmalarını sağlamıştır.

Yurt dışı eğitimde doğru adres !
Yurt dışı eğitimde doğru adres !

Kurucularının yurtdışında yıllarca yaşamış olması VIA INTERNATIONAL’ı birçok kuruluşa kıyasla üstün kılmakta ve hizmet kalitesinin üst düzeyde olmasını sağlamaktadır.

VIA INTERNATIONAL, yurtdışı eğitim , kariyer VE VİZE danışmanlığı alanında geniş bir yelpaze ile hizmet sunmaktadır.
Kuruluşumuzdan aşağıdaki alanlarda hizmet alabilirsiniz.

  • Yurtdışında dil eğitimi
  • Yurtdışında üniversite yerleştirme ve akademik koçluk
  • Vize Başvuruları
  • Maaşlı ve maaşsız staj programları
  • Sertifika ve meslek edindirme programları
  • 9-16 yaş yaz okulları

Eğitim kararları kişilerin geleceğini belirleyen önemli kararlardır. VIA INTERNATIONAL olarak bu kararların alınmasındaki rolümüzün ne kadar önemli olduğunun ve bunun bize yüklemiş olduğu sorumluluğun ne kadar büyük olduğunun bilincindeyiz. Bu anlayıştan yola çıkarak, adaylarımızın durum değerlendirmesi, potansiyel analizi, hedefleri ve ekonomik durumuna uygun olan en iyi seçenekleri sunmak ve adaylarımız için olabilecek en doğru yönlendirmeyi yapmak birinci önceliğimizdir.

Yurt dışı eğitimde doğru adres !
Yurt dışı eğitimde doğru adres !

Yurtdışında güvenilir kaynaklardan eğitim almak için VIA INTERNATIONAL’ın deneyimli kadrosu ile info@via-inter.com yada 0212 2529033 nolu telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.