The English Studio  İngiltere


The English Studio 1997 yılında kuruldu ve şu anda 1000’den fazla öğrenci tam ve yarı zamanlı kurslara kayıtlıdır.

Birbirine çok yakın Londra’nın merkezinde 3 farklı yerde kuruludur. Temel İngilizce’den ileri seviye İngilizce’ye ve IELTS, FCE, CAE, CPE gibi sınav hazırlıklarına kadar kurslar vardır.

Bu öğrencilerin öğrenmelerini desteklemek için konuşma ya da yazma dersleri alabilir . Her yıl Temmuz ve Ağustos ayında 12-17 yaş arası gençler için English and London adında harika bir yaz okulu hizmeti verilir. Ayrıca çevrimiçi kurslar da vardır.

Yüksek hızlı internet , çalışma alanları ve ücretsiz Kitap / DVD / Video kütüphanesi gibi ücretsiz olanaklar vardır. Tam kapsamlı barınma seçeneklerinin yanısıra öğrencilere Londra toplu taşımasında indirim sağlanır ve banka hesabı açmalarında da yardımcı olunur.Öğrenciler, iş arıyolarsa da üniversite eğitimlerine devam ediyorlarsa da uzman kariyer tavsiyesinden faydalanabilirler. Tam kapsamlı gezileri, turistik gezileri, sporları, partileri içeren program da vardır.

Daha fazla bilgi için ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefonla bilgi alabilirsiniz.

İstiklal Cad. Tütüncü Çıkmazı No:2 Kat:2 Daire:2 ( Galatasaray Lisesi Karşısı) Beyoğlu / İstanbul / Türkiye Merkez Telefonlarımız : +90 (212) 252 90 35 +90 (212) 252 90 36 Fax: +90 (212) 252 90 37